Domů sipka Reference sipka MAGUS ENERGO s.r.o.

MAGUS ENERGO s.r.o.

"Naše společnost se nikdy nechtěla zařadit mezi standardní dodavatele služeb. Neustále hledáme příležitosti jak se odlišit od konkurence. Pomáhají nám k tomu naše produkty, ale i kvalitní služby našich dlouhodobě ověřených dodavatelů, mezi které patří samozřejmě i O2."

- Petr Tomáš, Owner & CEO

Požadavek na řešení

Oblast, ve které firma MAGUS ENERGO s.r.o. působí, klade vysoké nároky na mobilitu. Díky rozšíření pole působnosti i mimo region České republiky bylo nutné uvažovat nad řešením významnou měrou také z pohledu ekonomického. Hlavními kritérii při rozhodování o konečném výběru dodavatele se tedy kromě ceny staly dostupnost služby, rychlost, spolehlivost a ochrana dat před zneužitím.

Návrh řešení

Vedení společnosti si zvolilo řešení od firmy O2 jejíž nabídka nejlépe odpovídala interním požadavkům. O2 dodalo systém pro režii vozového parku Car Control. Zaměstnanci společnosti chválí individuální přístup O2, které vždy nachází to správné řešení a tím pomáhá určovat směr vývoje firemního IT oddělení.

O společnosti

Společnost MAGUS ENERGO s.r.o. vznikla na počátku 90. let minulého století. Vedení podniku si dalo za cíl vždy poskytovat svým zákazníkům služby a produkty využívající nejnovějších poznatků z oblasti moderních technologií. V duchu této filosofie byly uceleny tři hlavní produkty, které svojí koncepcí přesahují poptávku regionu české republiky. S rostoucí potřebou inovací se firma, s důrazem na ekologii, začala v roli generálního dodavatele soustředit na vývoj a výstavbu obnovitelných zdrojů elektrické energie a tepla v Evropě a Asii. Další její úspěšně zavedenou službou je komplexní dodávka zkušeben elektrických a spalovacích motorů, která vyniká unikátním plně automatickým řízením z vlastního vývoje a produkce. V neposlední řadě se firma specializuje na návrh a realizaci zařízení pro akumulaci elektrické energie, včetně dobíjecích stanic a elektromobility.

 
Související odkazy
Ceník prací       

Ceník doplňkových prací

Více

 

Ceník základních služeb

Ceník základních služeb

Více
Ceník příslušenství

Ceník doplňkového příslušenství

Více
Konfigurátor

Potřebujete služby na míru ? Žádný problém!

Více

Cookies

© O2 Czech Republic, a.s.

Údaje o společnosti