Domů sipka Reference sipka BUSINESS LEASE s.r.o.

BUSINESS LEASE s.r.o.

„Služba O2 Car Control umožňuje sledování tras a pohybu vozidel a z toho vyplývající zhodnocení účelnosti jejich pohybu. Díky tomu lze podstatně snížit náklady na pohonné hmoty.“

- Ing. Kryštof Korda, obchodní ředitel Business Lease

Požadavky

Společnost Business Lease je poskytovatelem operativního leasingu pro firemní klientelu. Kromě klasických služeb chtěla svým zákazníkům nabídnout i možnost dokonalé kontroly nad vozovým parkem a z toho vyplývající snížení provozních nákladů.

„Hledali jsme službu, která by našim klientům umožnila sledovat pohyb vozidel a eliminovat tak např. neoprávněné soukromé jízdy či zbytečné používání neoptimálních tras. Zajímavé je pro naše klienty i řešení dovolující sledovat způsob jízdy řidičů a eliminovat vícenáklady související např. s nadměrným opotřebením či platbami spoluúčasti při pojistných událostech. Dalším naším požadavkem byla možnost plánovat trasy podle kvalitních mapových podkladů,“ říká ing. Kryštof Korda, obchodní ředitel Business Lease.

Řešení

Společnost Business Lease se rozhodla pro službu O2 Car Control. Ta umožňuje sledování tras a pohybu vozidel a z toho vyplývající zhodnocení účelnosti jejich pohybu. Díky tomu lze podstatně snížit náklady na pohonné hmoty.

Další unikátní nástroje O2 Car Control pro sledování způsobu jízdy jednotlivých řidičů vedou i k úsporám na dalších provozních nákladech – opotřebení, opravách, údržbě, pojištění a pojistné spoluúčasti. Možnost sledovat překračování rychlosti či akcelerační grafy totiž dává přehled o tom, jak řidič jezdí, zda nese vinu na haváriích, nadměrném opotřebení apod. a umožňuje ho motivovat k lepšímu stylu jízdy. Nezanedbatelný je pak také pozitivní dopad na bezpečnost jízdy.

O společnosti

Společnost Business Lease je poskytovatelem komplexních služeb v oblasti operativního leasingu osobních i užitkových vozidel všech značek. Hlavní strategií společnosti je důraz na vysokou úroveň péče o zákazníka v duchu firemní filozofie „same cars, better care“.

Operativní leasing znamená, že vůz zůstává v majetku Business Lease a klient hradí fixní měsíční splátku, která zahrnuje veškeré náklady na provoz vozidla a další služby. Součástí leasingu je pořízení vozidla dle výběru klienta, opravy, údržba i pneumatiky, veškerá pojištění, asistence na silnici, náhradní vozidlo. Veškeré poplatky a daně odvádí Business Lease. Vozidlo je na konci operativního leasingu vráceno Business Lease a klient si vybírá vůz nový.

Business Lease, s. r. o., byla založena v srpnu roku 1996 v Praze jako 100% dceřiná společnost nizozemské Business Lease Group z nadnárodní skupiny Autobinck Holding N.V. Business Lease Praha a regionální pobočky v Brně a Ostravě pečují o klienty z celé České republiky. Odborníci z oblasti financování, správy a péče o vozový park jsou připraveni vypracovat detailní analýzu vozového parku klienta a najít nejefektivnější způsob jeho správy.

 

 
Související odkazy
Ceník prací       

Ceník doplňkových prací

Více

 

Ceník základních služeb

Ceník základních služeb

Více
Ceník příslušenství

Ceník doplňkového příslušenství

Více
Konfigurátor

Potřebujete služby na míru ? Žádný problém!

Více

Cookies

© O2 Czech Republic, a.s.

Údaje o společnosti