Novinky – 2022/12
20.12.2022
Přinášíme Vám prosincové novinky. Opět jsme pro Vás vylepšili konfigurátor reportů. Na konec reportu „Kniha jízd rozšířená dle vozidla/ řidiče“ jsme přidali celkové souhrny dle řidičů a vozidel. Nově bude možné si na kartách vozidel u tankovacích karet nastavit datum, od kdy se mají importovat výdaje.
Vylepšili jsme konfigurátor reportů
Přidali jsme kolonky „Počáteční stav“ a „Koncový stav sekundární nádrže“, „Spotřebované palivo sekundární nádrže“, „Průměrná spotřeba dle tankování sekundární nádrže“, „Celkové náklady na 1km“ a další.
Report „Kniha jízd rozšířená dle vozidla / řidiče“
Na konec reportu „Kniha jízd rozšířená dle vozidla/ řidiče“ jsme přidali, pro lepší přehled, celkové souhrny dle řidičů a vozidel.
Tankovací karty
Nově bude možné na kartách vozidel u tankovacích karet nastavit datum, od kdy se mají importovat výdaje.
Děkujeme, že jezdíte s O2 Car Control.
Krásný den a co nejvíc bezpečných kilometrů přeje
Vaše O2